nr 498 3506
Etsning
Efter Elias Martin, Kvinna, 25 x 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
200 kr |
måndag 26 november 2007 kl 16:09:11
| Tid |
Kund |
Bud |
22/11 23:57:29
150 kr
26/11 14:03:08